Jarní středisková výprava do Mostu 22.–24. 3. 2019[8.3.2019 07:11]

O tomto víkendu se vydáme na tradiční jarní střediskovou výpravu, letos pojedeme do skautského domu v Mostě. Těšit se můžete na setkání oddílů napříč střediskem, sobotní celodenní výlet do přírody a víkend plný her.

Sraz: v pátek v 16:20 na vlakovém nádraží v Radotíně

Návrat: v neděli v 17:07 na vlakové nádraží v Radotíně

S sebou: teplý spacák, karimatku, malý batůžek na výlet, oblečení podle počasí (může být chladno), pevné boty, oblečení na spaní, náhradní oblečení, spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, pláštěnku, přezůvky, věci na schůzku (stezka, šátek, tužka, papír, uzlovačka, kpz), láhev na pití (alespoň 0,5 l), baterku, ešus, lžíci, hrneček, opencard nebo 2 přestupní lístky, svačinu a pití na páteční cestu.

Prosím, nedávejte dítěti s sebou elektroniku. Fotoaparát si vzít mohou, ale neručíme za jeho poškození.

Na výpravu je třeba se přihlásit do 14. 3. na e-mail haroscz@seznam.cz (kvůli zajištění dopravy a stravování).

Na srazu odevzdejte podepsanou a vyplněnou přihlášku, peníze, kopii kartičky pojišťovny a léky (pokud je dítě užívá).

Jakub Vondrášek (Hároš), haroscz@seznam.cz, 777761663

Jana Martínková, 776469729