Jarní středisková výprava do Zásmuk: 6. - 8. 4. 2018[10.4.2018 22:24]

O tomto víkendu se vydáme na tradiční jarní střediskovou výpravu, letos pojedeme do Zásmuk. Spát budeme v prostorách františkánského kláštera. Těšit se můžete na setkání oddílů napříč střediskem a víkend plný her a zábavy.

Sraz: v 16:30 na vlakovém nádraží Praha-Radotín.

Návrat: v 14:53 na vlakové nádraží Praha-Radotín.

Finance: 500 Kč na místě srazu.

S sebou: teplý spacák, karimatku, malý batůžek na výlet, oblečení podle počasí (může být chladno), pevné boty, oblečení na spaní, náhradní oblečení (vzhledem k tomu, že budeme spát v klášteře, počítejte s tím, že bude i uvnitř chladno), spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, pláštěnku, přezůvky, věci na schůzku (stezka, šátek, tužka, papír, uzlovačka, kpz, zápisník), láhev na pití (alespoň 0,5 l), baterku, hrneček, tramvajenku nebo 2 přestupní lístky, svačinu a pití na páteční cestu.

Věci zabalte do jednoho batohu. Prosím, nedávejte dítěti s sebou elektroniku. Fotoaparát si vzít mohou, ale neručíme za jeho poškození.

Na výpravu je třeba se přihlásit do 31. 3. na níže uvedený email (kvůli zajištění dopravy a stravování).

Na srazu odevzdejte podepsanou a vyplněnou přihlášku, peníze, kopii kartičky pojišťovny a léky (pokud dítě užívá).

Jana Jiříčková, 10jirickaseznam.cz, 722600857

Tomáš Weiss, mravenecskaut.cz 774901154