Oddílová "Fire, walk with me!" výprava do Kralup: 9. - 11. 3. 2018[2.2.2018 21:58]

Kdo zavraždil Lauru Palmerovou? Na další oddílové výpravě se pokusíme zjistit, kdo je pachatelem vraždy z kultovního městečka Twin Peaks. Kromě prožití detektivního dobrodružství objevíme zase další skautskou základnu - tentokrát v Kralupech nad Vltavou - a lecos se naučíme.

Sraz: v pátek v 16:50 na vlakovém nádraží Praha-Radotín.

S sebou: věci na vícedenní výpravu pod střechu (každý skaut i každá skautka ví, co se tím myslí) včetně podložky na spaní, přezuvek, kartičky ZP, ěšusu nebo misky, hrnku, lžíce, svačiny a pití na cestu tam a tramvajenky (nebo dvou nepřestupních lístků). Výprava bude stát 350 Kč. Máš-li domácí úkoly, vezmi si vše potřebné k jejich splnění s sebou a podíváme se na to. To se ale týká jen úkolů na pondělí!

Návrat: v neděli v 14:53 tamtéž.

Kontakt: v případě dotazů neváhejte kontaktovat Klokana (viz O nás).