Vánoční výprava do Jablonce nad Nisou: 8. - 10. 12. 2017[13.12.2017 00:20]

Sraz: v pátek na vlakovém nádraží v Radotíně v 16:30.

S sebou: pevné sportovní boty vhodné na výlety, oblečení do přírody (teplé kalhoty, čepici, svetr, nátělník apod.; děti se občas na vánoční výpravě nachladí a je to zpravidla nedostatečným oblečením), oblečení na spaní, spacák a karimatku, oblečení do chaty, ponožky (teplé a raději i dost náhradních – kdyby se promočily), spodní prádlo, hygienické potřeby, ručník, pláštěnku, baterku, bačkory, svačinu a pití na cestu vlakem (děti budou mít večeři), malý batůžek na krátké výlety. Vše zabalte do jednoho batohu – sportovní tašky či kufry jsou nepraktické. 2x lístek za 32 korun nebo jiný platný cestovní doklad. Na sebe do vlaku skautský šátek. SKAUTSKÝ KROJ (na sobotní večer – kdo skutečně nemá kroj, vezme si skautské nebo oddílové tričko) a drobné dárečky pro své kamarády a jeden dáreček anonymní do vánoční tomboly (ručně vyrobený nebo max. drobnost do 30 Kč), cukroví, zpěvníky, hudební nástroj (kdo má a chce vzít).

Na nádraží odevzdejte: 500 Kč, kopii nebo originál kartičky zdravotní pojišťovny.

Návrat: v neděli na vlakové nádraží v Radotíně v 17:23.

Prosím, nedávejte svému dítěti na výpravu žádnou elektroniku! Fotoaparát si tam samozřejmě děti vzít mohou, ale neručíme za to, že se nepoškodí.

Případné dotazy: Daniel Macek (Macek), 732 134 774, macekdanielsssvt.cz .

Prosím, potvrďte účast do 1. 12. 2016 (kvůli rezervaci místenky a zajištění hladkého průběhu dopravy, také kvůli nákupu jídla a dalšího materiálu).

Fotky: ZDE