Celoroční hra 2017-2018[6.8.2018 16:04]

Po tolika celoročkách ve vlčatech a skautech už je těžké naše členy něčím překvapit. Přesto se o to pokusíme.

Letos si skauti vyzkouší vlastní tvůrčí činnost. Každý bude mít za úkol sám nebo ve skupince sepsat povídku, báseň, skladbu, článek, recenzi, rapovou skladbu, scénář k DrD, reportáž,... Zkrátka co bude chtít. Na táboře (případně už na nějaké výpravě) přednese svůj výsledek jako úspěch své celoroční práce ostatním. Takto budeme mít na konci roku ne jeden příběh, ale třeba i několik. Právě takováto kreativní činnost je skautingu už od jeho počátku vlastní, neboť nejen chlebem je člověk živ. Aby to ale nebylo tak jednoduché, budou muset skauti vykoupit každé slovo svého textu body, které budou získávat na schůzkách a jiných akcích, za plnění stezky, odborek, za psaní do kroniky apod.

TADY je odkaz na pravidla bodování v tomto skautském roce.

A TADY je tabulka s bodováním skautů.