Úvodník:[18.9.2019 11:04]

Jsme kluci ve věku přibližně od 11 do 15 let, kteří rádi zkoušejí nové věci a nebojí se žádného dobrodružství. Náš skautský oddíl patří pod 76. skautské středisko 5. květen Radotín organizace Junák - český skaut, z. s. Scházíme se jednou týdně na schůzce v naší klubovně v budově bývalého Zahradnictví u řeky Berounky (MAPA) a podnikáme spoustu zajímavých věcí. Čas od času si vyjdeme někam na výlet, někdy i stanovat. V létě pak jezdíme na tábor. Chceš-li se o nás dozvědět víc, projdi si tyto stránky. V současnosti je nás už moc, a tak naneštěstí nenabíráme další členy. Pokud máš ale o skauting zájem, ozvi se vedoucímu (kontakt najdeš v záložce O nás) a ten tě odkáže na jiný oddíl nebo zapíše na čekací listinu. Kdy se konají naše schůzky je napsáno v Naše družiny.