Jsme kluci ve věku přibližně od 11 do 15 let, kteří rádi zkoušejí nové věci a nebojí se žádného dobrodružství. Náš skautský oddíl patří pod 76. skautské středisko 5. květen Radotín organizace Junák - český skaut, z. s. Scházíme se jednou týdně na schůzce v naší klubovně v budově bývalého Zahradnictví u řeky Berounky (MAPA) a podnikáme spoustu zajímavých věcí. Čas od času si vyjdeme někam na výlet, někdy i stanovat. V létě pak jezdíme na tábor. Chceš-li se o nás dozvědět víc, projdi si tyto stránky. V současnosti je nás už moc, a tak naneštěstí nenabíráme další členy. Pokud máš ale o skauting zájem, ozvi se vedoucímu (kontakt najdeš v záložce O nás) a ten tě odkáže na jiný oddíl nebo zapíše na čekací listinu. Kdy se konají naše schůzky je napsáno v Naše družiny.

Úvodník:[18.9.2019 11:04]

První schůzka dalšího skautského roku[2.9.2019 19:51]

První schůzka dalšího skautského roku 2019/2020 se uskuteční už tuto středu 4. září od 17:00 do 19:00 v nové klubovně v zahradnictví. Těšíme se na zážitky z léta.

Fotky z výpravy[16.4.2019 22:07]

Jarní středisková výprava do Mostu 22.–24. 3. 2019[8.3.2019 07:11]

O tomto víkendu se vydáme na tradiční jarní střediskovou výpravu, letos pojedeme do skautského domu v Mostě. Těšit se můžete na setkání oddílů napříč střediskem, sobotní celodenní výlet do přírody a víkend plný her.

Sraz: v pátek v 16:20 na vlakovém nádraží v Radotíně

Návrat: v neděli v 17:07 na vlakové nádraží v Radotíně

S sebou: teplý spacák, karimatku, malý batůžek na výlet, oblečení podle počasí (může být chladno), pevné boty, oblečení na spaní, náhradní oblečení, spodní prádlo, ponožky, hygienické potřeby, pláštěnku, přezůvky, věci na schůzku (stezka, šátek, tužka, papír, uzlovačka, kpz), láhev na pití (alespoň 0,5 l), baterku, ešus, lžíci, hrneček, opencard nebo 2 přestupní lístky, svačinu a pití na páteční cestu.

Prosím, nedávejte dítěti s sebou elektroniku. Fotoaparát si vzít mohou, ale neručíme za jeho poškození.

Na výpravu je třeba se přihlásit do 14. 3. na e-mail haroscz@seznam.cz (kvůli zajištění dopravy a stravování).

Na srazu odevzdejte podepsanou a vyplněnou přihlášku, peníze, kopii kartičky pojišťovny a léky (pokud je dítě užívá).

Jakub Vondrášek (Hároš), haroscz@seznam.cz, 777761663

Jana Martínková, 776469729

Fotky z výpravy[4.3.2019 09:55]

Ahoj, podívejte se na fotky z poslední výpravy.